Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

První seminář projektu Děti se blíží

18. března 2009 v 22:42 | Jitka Špuláková |  Vše kolem projektu Děti
Tak jako se nezadržitelným krokem blíží jaro a Velikonoce, tak i nám se blíží termín prvního semináře, který pořádá projekt Děti. Je jím Seminář Alenka, který se bude konat 24.-27.dubna 2009 v České Třebové. Tento seminář je určen těm, kteří mají zájem o činnost v projektu Alenka a všem, co chtějí pracovat s dětmi předškolního věku. Program bude zaměřen především na pedagogiku, vývojovou psychologii a hry. Naučíte se připravit odpovídající program pro děti předškolního věku, který si budete moci vyzkoušet i při návštěvě mateřské školy, která je plánovaná na konec semináře.Pro připomenutí si dovolím několika slovy zcharakterizovat co vlastně projekt Alenka obnáší.
Jeho hlavní zaměření je na práci s dětmi předškolního věku (3 - 6 let), která by měla mít spíše preventivní charakter. Je realizován při pravidelných docházkách skupin vedoucích do zařízeních pro děti (MŠ), kde se děti hravou formou vychovávají k ekologii, zdravému způsobu života a mimo jiné je se seznamují i s první pomocí. Je to dobrý způsob realizace vedoucích.
Nebojte se a přijeďte J Pobavíte se, seznámíte se s novými lidmi,něco zažijete a získáte mnoho zajímavých informací.
Pokud by Vás zajímalo cokoli o tom to semináři nebo by jste chtěli získat nějaké podrobnější informace, tak navštivte webové stránky projektu www.deti.mladezcck.org, kde možná najdete odpovědi na svoje otázky a nebo tam získáte kontakty na členy koordinační skupiny. Na veškeré dotazy rádi odpovíme.

Bude se na Vás těšit kolektiv KS projetu Děti

Kontakt: jitka.spulakova@mladezcck.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !