Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Fotosoutěž Červený kříž a já

20. června 2009 v 17:47 | Jitka Špuláková |  Vše kolem projektu Děti

Mládež ČČK vyhlašuje od 15.5.-15.9. 2009 fotosoutěž s názvem Červený kříž a já. Tato soutěž je určená pro studenty SOU, SŠ nebo příslušných ročníků víceletých gymnázií ve věku 15 -19 let. Stát se účastníkem není příliš složité, jen stačí poslat nějakou fotku z akce či soutěže s ČČK. Tato fotografie by měla mít v el. podobě rozlišení alespoň 1200x1600 bodů a jako klasicky vyvolaná minimálně velikost 13x18 cm.
Ještě je zapotřebí k fotografii přidat nějaký stručný popis o jakou akci se jednalo nebo při jaké příležitosti byla fotografie pořízena, své jméno, věk a adresu školy (i email).
Fotografii je možné poslat dvojím způsobem. Buď formou emailu s přílohou na soutezdeti@mladezcck.org nebo poštou na adresu: Sekretariát M-ČČK, Thunovská 183/18, 118 04 Praha 1 - Malá Strana.
Takže neváhejte foťte a posílejte. Jak se říká: "Aktivitě se meze nekladou" a hlavně se těšíme na fotografie s vašimi zážitky. A pokud zrovna nejste v této věkové kategorii či podobně, tak nám alespoň pomozte informaci o této soutěži předávat dále. Mimo jiné je to dobrá možnost jak nám představit vaše aktivity na které jste zajisté patřičně hrdí.


Jitka Špuláková
Hlavní koordinátora projektu Děti
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !