Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Listopad 2010

Video o nemoci AIDS

18. listopadu 2010 v 20:09 | Lenka Zuská |  Vše kolem HIV/AIDS
Ahoj,
zde je odkaz video ze Streamu, vystupují zde i lidi z Domu světla v Praze:Lenka Zuská
členka Prezídia M-ČČK

Malostranský den her a zábavy

13. listopadu 2010 v 16:50 | Šimon Hlinovský, Redakce |  Vaše zážitky a akce
Svou vrcholnou událost podzimu jsme letos uspořádali v sobotu 6. listopadu již tradičně na Malostranském gymnáziu v Josefské ulici. Po náročných přípravách akce začala v 10 hodin, kdy ze školního dvora začali přicházet první účastníci.

Novinkou byl tentokrát Airsoft klub Dejvice, na jehož stanovišti jsme si všichni mohli vyzkoušet střelbu z airsoftové zbraně, výstroj airsofťáků a dozvědět se něco o tomto sportu.
Nejen děti si u nás mohly vyzkoušet resuscitaci zraněného a nechat si namaskovat krvavé poranění. Zároveň děti hrály oblíbenou karetní hru Bang!


MDHZ1

Během dne jsme také předvedli divákům modelovou situaci, při které airsofťáci dobývali školní budovu a ze schodů přinesli dolů jednoho vojáka, kterému naše mladé zdravotnice ošetřily ránu na hlavě.
V 16 hodin se všichni přesunuli do 4. patra, kde už byl připraven koncert studentských kapel Faraday, Keep Panic a Wosa. Během něj si děti, které na akci setrvaly, ještě zahrály oblíbenou hru Jungle jam na rychlý postřeh a reakci.
Účastníci tradičního školního malířáku vyvěsili ve 3. patře své obrazy, které zde namalovali. Prohlédli jsme si i fotky ze Sázavy, kde se letošní malířák konal. Byla to pařba.

MDHZ2
Šimon Hlinovský
MS ČČK Praha 1
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !