Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Malostranský den her a zábavy

13. listopadu 2010 v 16:50 | Šimon Hlinovský, Redakce |  Vaše zážitky a akce
Svou vrcholnou událost podzimu jsme letos uspořádali v sobotu 6. listopadu již tradičně na Malostranském gymnáziu v Josefské ulici. Po náročných přípravách akce začala v 10 hodin, kdy ze školního dvora začali přicházet první účastníci.

Novinkou byl tentokrát Airsoft klub Dejvice, na jehož stanovišti jsme si všichni mohli vyzkoušet střelbu z airsoftové zbraně, výstroj airsofťáků a dozvědět se něco o tomto sportu.
Nejen děti si u nás mohly vyzkoušet resuscitaci zraněného a nechat si namaskovat krvavé poranění. Zároveň děti hrály oblíbenou karetní hru Bang!


MDHZ1

Během dne jsme také předvedli divákům modelovou situaci, při které airsofťáci dobývali školní budovu a ze schodů přinesli dolů jednoho vojáka, kterému naše mladé zdravotnice ošetřily ránu na hlavě.
V 16 hodin se všichni přesunuli do 4. patra, kde už byl připraven koncert studentských kapel Faraday, Keep Panic a Wosa. Během něj si děti, které na akci setrvaly, ještě zahrály oblíbenou hru Jungle jam na rychlý postřeh a reakci.
Účastníci tradičního školního malířáku vyvěsili ve 3. patře své obrazy, které zde namalovali. Prohlédli jsme si i fotky ze Sázavy, kde se letošní malířák konal. Byla to pařba.

MDHZ2
Šimon Hlinovský
MS ČČK Praha 1
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vertikální Vertikální | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 19:44 | Reagovat

Vstřebal jsem to, neboť žádný učený z nebe nespadl....žeee:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !