Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Motivační víkend s prvky leadershipu

25. prosince 2010 v 12:16 | Edita Vacková |  Vaše zážitky a akce
     Ve dnech 17. - 19. 12. 2010 proběhla v prostorách základny DDM v Hříběcí u Horní Cerekve akce s názvem: "Motivační víkend s prvky leadershipu", které se zúčastnilo přibližně dvacet lidí . Občas se na nás přijela podívat i nějaká ta vzácná návštěva ;o). Akce byla určena všem, kteří mají zájem o administrativu, dokumentaci a především o správné fungování OSM.
     V pátek večer jsme se dopravili na místo určení, dali si výbornou večeři a vrhli se na program. První byly na řadě Stanovy ČČK, Organizační řád M-ČČK a později večer ještě zábavné hry. V sobotu jsme pokračovali pročítáním Organizačního řádu, probrali jsme Interní předpisy M-ČČK a opět jsme si program zpříjemnili různými hrami. Po obědě následovaly přednášky o Struktuře ČČK a administrativě OSM + o činnostech během roku. Po krátkém programu venku a válení se ve sněhu, jsme pokračovali dotacemi, vyúčtováváním NPA faktur a poté opět následovaly zábavné hry. V neděli jsme si po snídani řekli něco o účetnictví, vyplnili feedbacky a po obědě se rozjeli zpět do všech koutů naší země =o).
     Akce se velmi vydařila, navázali jsme nové kontakty nejen s lidmi z M-ČČK, poznali jsme také Prezídium i prezidenta osobně a další významné lidi. Odreagovali jsme se při válení ve sněhu a podobných radovánkách a hlavně jsme se dozvěděli, jak správně vést dokumentaci a evidenci OSM.

Děkujeme za krásný víkend a těšíme se na další akce =o).

Edita Vacková
členka OSM Litoměřice

závody ve sněhu
Víkend s OŘem :)
Ahoooj!
Sranda musí být !
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !