Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Se Zpravodajem zpět do minulosti

30. prosince 2010 v 19:37 | Lenka Zuská |  O Zpravodaji
Ahoj,
přemýšlela jsem o tom, jak Zpravodaj M-ČČK, který je nyní v elektronické podobě, rozšířit o další zajímavé rubriky příspěvků. Napadlo mne udělat sondu do jeho předchůdce v papírové podobě, kde za tu dobu, co Zpravodaj pravidelně vycházel, je k přečtení mnoho zajímavých článků, postřehů a dílek týkajících se Mládeže Českého červeného kříže. Řekla jsem si, proč se občas nevrátit do zpátky a neukázat nově příchozím do M-ČČK, kteří čtou řádky v tomto blogu, že naše organizace má i svou minulost? Tuto minulost tvořilo (či stále tvoří) mnoho zajímavých lidí, kteří měli v danou chvíli nějaký názor či potřebu něco sdělit do našeho Zpravodaje. Proto se tu čas od času v Rubrice "Zpravodaj: návrat do minulosti" objeví článek z bývalých bulletinů - náhodně vybraný. Vždy bude uveden autor článku, rok a číslo Zpravodaje, ze kterého budu čerpat.
Doufám, že se tento nápad shledá s ohlasem, klidně mi pište náměty - rok, projekty, kdo, co, jak, kdy? :) Třeba to tam také najdu...


Zpravodaj č.6, prosinec 1994, Lucie Pavlíková

" ...
Definice ideálního vztahu mezi ČČK a M-ČČK
Integrální, bilaterálně progresivní a konstruktivní kooperace na bázi pluralitních ideí s rezultátem paralelní efektivní evoluce image Českého červeného kříže a Mládeže Českého červeného kříže."


Pod tímto příspěvkem je první článek (shodou okolností taky o Zpravodaji, ale velmi zajímavý), takže doufám, že se hlavně dobře pobavíte.
A možná vás i některé příspěvky inspirují k vlastní kreativitě, které se meze nekladou, takže pište! Děkujeme a vše nej do nového roku!


Lenka Zuská
členka Prezídia M-ČČK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuckaK. LuckaK. | 4. ledna 2011 v 9:54 | Reagovat

Dobrý nápad Leni, jen tak dál...docela by mě zajímalo, co se psalo v úplně prvním čísle. :-?  :-)

2 Lenka Z. Lenka Z. | E-mail | 9. ledna 2011 v 19:08 | Reagovat

Díky Lucí, zkusím najít na Sekretariátu, až se tam dostanu. Nyní se dotvářela webová prezentace, tak poté se snad více Zpravodaj rozjede! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !