Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Pelhřimovská víkendovka

24. dubna 2011 v 10:31 | Ondřej Plášil |  OSM v akci
První dubnový víkend roku 2011 pořádala naše Oblastní skupina Mládeže ČČK Pelhřimov víkendovou akci, která byla určena hlavně pro děti druhých stupňů základních škol. Víkendovky se zúčastnili všechny čtyři pelhřimovské základní školy, Základní škola Košetice a členové OSM ČČK Pelhřimov.

V pátek odpoledne jsme se s přihlášenými dětmi sešli na pelhřimovském vlakovém nádraží, odkud jsme hromadně odjeli na základnu DDM Pelhřimov v Hříběcí u Horní Cerekve. V pátek večer nás čekala hlavně teorie okolo KPR a jiných těžkých poranění, nějaká ta hra a poté hybaj na kutě.

V sobotu už jsme se naplno pustili do modelových situací. "Rozhodčích" z řad členů OSM ČČK Pelhřimov bylo dostatek, a tak vždy zasahovali dvě hlídky najednou. Samozřejmě každá měla připravenou svojí modelouvou situaci, při které se poraněnými stali členové zbylých dvou hlídek. A tak to šlo celý den od snídaně až do noci. Abychom se z toho všichni nezbláznili, samozřejmě jsme si i nějakou hru zahráli a proběhli se po hříšti, které je hned u základny.

V neděli už bylo na programu jen uklidit základnu a odjed zpět do Pelhřimova, aby se mohly ještě děti připravit do školy :D

Snad můžeme říct, že i přes menší problém při odjezdu byla víkendovka vydařená. Snad o tom vypovídá to, jaký ohlas měla u dětí, snad i to, že několik dětí co se víkendovky zúčastnilo se nyní stalo členy OSM ČČK Pelhřimov. Kéž by i další akce byli v tomto směru tak úspěšné. A to i ty Vaše!

Ještě bych rád poděkoval několika lidem, co se na přípravě víkendovky podíleli a Míše z OSM ČČK Opava, která nám moc pomohla.

Za OSM ČČK Pelhřimov
Ondřej Plášil

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !