Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Den Mládeže ČČK v Trutnově

24. srpna 2011 v 13:44 | Tomáš Pařil, Hana Štiková |  OSM v akci


Dne 12. 6. 2011 se v areálu Dlouhé Záhony uskutečnil Den Mládeže Českého červeného kříže. Celý program odstartoval ve 14:00. Děti dostaly u vstupu do areálu pásku na ruku, na kterou dostávaly razítka za splnění pěti stanovišť. Se všemi pěti razítky odevzdaly pásku a mohly za ni vyhrát cenu z tomboly. Díky mnoha štědrým sponzorům byla tombola velmi bohatá.
Dále se děti mohly svézt na koni nebo vyzkoušet skákací hrad. Pro děti byl také připraven kreativní stánek kde si mohly vybarvit a nakreslit různé obrázky. Naopak pro rodiče zde byl stánek s informacemi o oblastní skupině M-ČČK Trutnov a o jejích aktivitách.
Okolo 15. hodiny vystoupilo několik tanečních skupin ze ZUŠ A. M. Buxton. Své umění také předvedli freerunneři a Matěj Suk ukázal svůj beatbox. Dále zatančila a zazpívala Taťána Ivachniuk.
Jako třešnička na dortu vystoupil Michal Šeps, který vystupoval i na loňském Dětském dni M-ČČK. Bylo to jeho první vystoupení v Úpici po skončení Československé Superstar.
Úžasný program a bohatá tombola přivedly do areálu mnoho lidí. Proto si myslím, že letošní Den M-ČČK byl velmi úspěšný a doufám, že příští ročníky budou stejně dobré nebo ještě lepší.

Videoreportáž, která stojí za shlédnutí!! - ZDE video -

Tomáš Pařil
předseda OSM Trutnov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 8:34 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !