Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Na Jindřichohradecku se událo …

31. srpna 2011 v 14:40 | OSM Jindřichův Hradec |  OSM v akci

Od počátku května se OSM Jindřichův Hradec zúčastnila několika akcí pro veřejnost a děti. Část akcí proběhla ve spolupráci s OS ČČK J. Hradec.

Nejhojněji jsme se ukazovali na akcích pro děti a to přímo v J. Hradci na každoroční akci pořádané městem J. Hradec - "Loučení s prázdninami". Dvakrát jsme navštívili Novou Včelnici, nejprve první červnovou sobotu, kdy se tam konal dětský den, a podruhé se naše OSM stala součástí řady pohádkových stanovišť na akci Pohádkový les, která byla pořádána jakou rozloučení s prázdninami. Dále jsme zavítali do dvou menších obcí, do Stráže nad Nežárkou a Příbraze. Obě akce byly pořádané pro děti, ve Stráži se konal Dětský den a v Příbrazi se uskutečnilo Dopravní odpoledne. Na akce jsme si pro děti připravili několik her a úkolů tematicky spojených s ČK, a ani s ukázkami a možností vyzkoušet si první pomoc jsme nezaháleli.

V J. Hradci jsme se účastnili dalších dvou akcí pro veřejnost. Větší z nich byl 6. ročník akce Pomoz Pomoc, která se konala 8. května u příležitosti světového dne první pomoci. Zhruba o měsíc později jsme zavítali do Zahradního centra u příležitosti konání Zahradnické pouti, zde jsme tvořili součást doprovodného programu.

Pro členy a děti z kroužků jsme na začátku července připravili výlet Jindřišským údolím plný her a cvičení první pomoci.

Co se týká plánů do konce roku, tak bychom rádi obnovili pravidelné schůzky s dětmi a mládeží. Oblastnímu spolku pomáháme s přípravami plesu OS a OSM J. Hradec, který se uskuteční 10. prosince, na nějž jste všichni zváni (tombola bude bohatá Usmívající se )!

OSM Jindřichův Hradec

Cesta Jindřišským údolím

Dopravní odpoledne v Příbrazi
Zahradnická pouť, Zahradní centrum J. Hradec

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !