Příspěvky do zpravodaje zasílejte na e-mail: zpravodaj@mcck.cz

Rada Mládeže republiky 2012

22. března 2012 v 23:48 | Monika Šebestová |  Vaše zážitky a akce

Ve dnech 16. března až 18. března se uskutečnila již 22. Rada Mládeže republiky ČČK. Zasedání se konalo druhým rokem v Penzionu Šenk ve Vápenném Podolu u města Chrudim (blízko Pardubic). Dorazilo celkem 13 delegátů ze 14 evidovaných OSM v 2012. Pro tento rok byly dvě OSM zrušeny z důvodu nesplnění podmínek pro včasnou evidenci skupin - a to OSM Chrudim a OSM Praha 3, 6 a 8. V roce 2011 měla Mládež ČČK po celé České republice celkem 412 členů.


RMR schválila Závěrečnou zprávu Mládeže ČČK za rok 2011, která zahrnovala zprávu o stavu M-ČČK, zprávu o činnosti Prezídia M-ČČK, zprávu o ekonomické situaci M-ČČK, výroční zprávu projektu Děti M-ČČK a zprávu o dalších aktivitách M-ČČK za rok 2011 a také zprávu o činnosti Dozorčí rady M-ČČK za rok 2011. Rada Mládeže republiky dále schválila na rok 2012 rozpočet a plán činnosti Mládeže ČČK. Dále byl schválen návrh Statutu M-ČČK, který pro nás znamená veliké organizační změny. RMR také zrušilo čestné členství celkem 16 osobám, jejichž jmenný seznam i výše zmíněné informace naleznete v Usnesení RMR 2012.

Rada Mládeže republiky Českého červeného kříže zvolila Prezídium Mládeže ČČK pro rok 2012. Prezidentem M-ČČK byl znovu zvolen Jakub Konečný, Viceprezidentkou M-ČČK se stala Tereza Štvartáková spolu s Ondřejem Plášilem a Členem Prezídia se stala Monika Šebestová a Edita Vacková. Byla také zvolena Dozorčí rada Mládeže ČČK pro rok 2012 jejímž předsedou se stal Jan Kaška a členem Veronika Horáčková a Radek Žoček. Více se o zvolených osobách dočtete v Informačních listech, které vyjdou v dubnu.


Monika Šebestová

člen Prezídia M-ČČK
předsedkyně OSM Teplice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vítejte na stránkách našeho Zpravodaje M-ČČK, díky za návštěvu !